İzmir Ofis: Atıfbey Mh, 10. Sk. No:2/1A, 35410 Gaziemir/İzmir
8:00 - 19:00
Pzt. - Cts.
Online 24/7

Rut Planı Yönetimi

Bir satış işleminin en kritik aşamalarından biri ilgili ürün/hizmetin müşteriye sevkiyatının sağlıklı şekilde gerçekleştirilmesidir. Hangi sektör olursa olsun gelen onlarca siparişi eksiksiz ve minimum nakliye maliyetiyle alıcılarına teslim etmek için etkili bir sevkiyat planlaması oluşturmanız gerekir. Gustocrm, Rut Yönetimi konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi size sunar.

  • Araç Yönetimi: Şoförlerinizi ve sevkiyat araçlarınızı sisteme tanımlayabilir, araçlarınıza taşıma kapasitesi tanımlayabilirsiniz.
  • Araç Yükleme: Sevkiyat durumlarından yönetilebilir şekilde araçlarınıza ürünleri teslim edebilirsiniz. Araçlarınızın doluluk durumunu kontrol ederek yeni sevkiyatlarda istenen ürünleri araçlara doğru biçimde dağıtırsınız.
  • Araç Stok Takibi: Teslim aşamasına kadar müşteri tarafından geri çevrilen ürünler araç stoğuna alınır. Böylece aracınızın sevkiyat dönüşü stoğunu takip edersiniz.
  • Sevkiyat Dağılımı: Gustocrm ile şehir, ilçe veya lokasyon bazlı tüm siparişlerinizi sorgulayabilir, hangi ürünün hangi bölgelere, hangi miktarda teslim edilmesi gerektiğini görebilirsiniz. 
  • Sevkiyat Planlama: Araçlarınıza doğru siparişlerle ve minimum taşıma maliyetiyle rut emri vermenizi sağlarsınız.
  • Detaylı Raporlar: Sevkiyatlarınızın durumu, tahmini dönüş süresi, araç kapasite raporu gibi raporlarla sevkiyatlarınız üzerinde tam kontrol sağlarsınız.

Etkin bir Rut Yönetimi için her şey Gustocrm'de,

Diğer Programlarımız

35Program ile

Geniş ürün yelpazesi

tüm süreçlerinize çözüm üretmekteyiz
1000 +
Müşteri
10 +
Modül
Modül
Kurulum Ücreti
7/24
Destek

Deneyimli teknik personelimizle

İletişim kurarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.